Додати своєму будинку стиль і атмосферу затишку і тепла - завдання, яке стоїть перед багатьма з нас. Звичайно ж, важливу роль у створенні домашньої обстановки відіграють надійні і красиві меблі.


Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете замовити меблі на любий смак. Якщо Ви хочете обставити спальню або вітальню, знайти цікаві і функціональні меблі для кухні, придбати зручні меблі для Вашого робочого кабінету, Вам варто звернутись до нас.

 


Кухні

Ванна кімната

Ліжка

Шафи

Стінки


Ми пропонуємо нестандартні рішення і втілюємо їх. Матеріали, які ми використовуємо при цьому, відрізняються високою якістю і довговічністю.


Комфортна, затишна атмосфера в будинку - ось що таке меблі, виготовлені на замовлення.

  1. Безкоштовна консультація по дизайну та плануванню.
  2. Широкий вибір варіантів і можливостей. У нас широкий вибір якісних матеріалів (дсп, мдф фасади, металеві елементи, і т. д.) і фурнітури для створення меблів будь-якої складності. Надати мебелі неперевершеного вигляду допоможе художній малюнок на дзеркалі чи склі.
  3. Ціна на виготовлення корпусних меблів під замовлення безпосередньо залежатиме від використаних у виробництві матеріалів і фурнітури.
  4. Якість. Дотримуватись високої якості виготовленої нами продукції допомагає використання сучасного обладнання, якісної фурнітури, відмінний асортимент різних матеріалів,а також професійний досвід співробітників.

Зробіть замовлення меблів за індивідуальним проектом в нашій компанії і переконайтеся в вище сказаному самі!

 

Дивіться також: