На охороні
Вашого затишку!
UARUEN

12 років ми встановлюємо гарні, теплі і якісні ПВХ вироби. Навіть після стількох років наші перші вікна працюють бездоганно. Наші спеціалісти допоможуть Вам зупинити свій вибір на конструкції, яка максимально відповідає усім критеріям. У нас Ви знайдете великий вибір комплектуючих для Вашого замовлення: ПВХ профіль, фурнітура, склопакети, підвіконня, відливи, москітні сітки та ін.

 

Якість
Ми виготовляємо конструкції будь-якого виду: вікна, балконні двері, вхідні двері, балконні скління, в тому числі конструкції важкої конфігурації. Використовуємо тільки високоякісні матеріали.


Використовуємо класичний білий профіль та профіля ламіновані в будь-який колір по бажанню замовника. Окрім прямокутних білих вікон ми виготовляємо конструкції різноманітних форм:

 

  • стандартні прямокутні вікна
  • панорамні вікна, особливістю яких являється великий розмір
  • арочні і гнуті конструкції. Можливе глухе виконання 
  • трапецієвидні та трикутні вікна
  • фрамуги
Шумоізоляція вікон

Безліч звуків переслідують нас цілими днями: коли ми виходимо на вулицю або знаходимося на роботі. Від такої величезної кількості шумів, безумовно, до кінця робочого дня ми стаємо дратівливими. Де ж можна сховатися від зовнішніх звукових подразників, як не у своєму домі? 


Залежно від ваших потреб і бажань "Мавіс" може запропонувати Вам одно-, або двокамерні склопакети.


Однокамерний склопакет складається з двох стекол і добре справляється із захистом приміщення від шумів. Та якщо ви живете біля шумної траси, то доцільніше буде перестрахуватись встановивши двокамерний склопакет (три скла). Також можна встановити енергозберігаючий склопакет. Такі склопакети краще відбивають теплопередачу зовні. Кімната з енергозберігаючими склопакетами буде в спеку, перегріватися дещо менше, ніж кімната зі звичайними склопакетами. А взимку не дозволятиме теплу виходити із вашого приміщення.

Індивідуальність конструкцій

Також ми пропонуємо Вам художню обробку скла: вітраж, інкрустацію,  яка добавить вашим вікнам і дверям вишуканості та елегантності.

Надійність

Система ПВХ профілів виготовляється без Використання свинцю, тільки із застосуванням технології кальцій-цинку. Завдяки цьому металопластикові вікна не містять в собі шкідливих для здоров'я і навколишнього середовища компонентів. Пластикові вікна є екологічно чистим и абсолютно безпечним продуктом для людини.

 

Дивіться також: